Prekių garantijos ir prekių gražinimai

 •  Kiekvienos www.likvidoras.lt parduodamos prekės savybės nurodomos jos aprašyme. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
  Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.
  Tuo atveju, kai Pardavėjas daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamuose Lietuvos Respublikos teisės aktuose.
  Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai visoms prekėms nustato 24 mėn. garantinį laikotarpį, tačiau gamintojai tam tikrais atvejais gali nustatyti trumpesnį arba ilgesnį terminą (pvz.: baterijos). Tokiu atveju taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis.
  Jei Jūsų prekė sugedo garantinio laikotarpio metu, mūsų autorizuoti gamintojo aptarnavimo centrai ją suremontuos nemokamai – tereikia pateikti prekėspirkimo dokumentą arbaužpildytą garantinį taloną (šis reikalingas tuo atveju, jei pirkimo dokumente – kasos čekyje, sąskaitoje faktūroje ar lizingo sutartyje – nėra tiksliai nurodytas prekės modelis). Garantiniai talonai būna pakuotėje, kartu su įsigyta preke. Kai kurie garantiniai talonai gali būti neužpildyti gamintojo nuožiūra, tačiau, Jūsų prašymu, mes galėsime juos užpildyti
  ir Jums pristatyti.
  Pirkimo dokumentą (kasos čekį, sąskaitą faktūrą ar lizingo sutartį) gaunate kartu su įsigyjama preke arba el. paštu, kai gauname Jūsų apmokėjimą už įsigyjamą prekę.
  Pažymime, jog gamintojai netaiko garantijos natūraliai susidėvinčioms prekių dalims (pvz., baterijoms ar el. varikliui).
  Jei autorizuotas aptarnavimo centras nustatytų, jog Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo nepataisomai dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tokiu atveju iš autorizuoto aptarnavimo centro Jūs gausite pažymą, kurią pateikus mūsų parduotuvėje kartu su pirkimo dokumentu arba užpildytu garantiniu talonu, turite teisę prašyti pakeisti sugedusią prekę į kitą tokią pačią arba grąžinti Jums sumokėtus pinigus už prekę.
  Jei autorizuotas aptarnavimo centras nustatytų, jog Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tačiau ją įmanoma suremontuoti, tokiu atveju Jūs turite teisę pasirinkti, ar prekę remontuosite (nemokamai), ar norėsite tokią prekę pakeisti kita tokia pat, ar norėsite susigrąžinti sumokėtus pinigus. Pasirinkus du pastaruosius variantus, kartu su pirkimo dokumentu arba užpildytu garantiniu talonu pristatykite mums autorizuoto aptarnavimo centro pažymą apie tai, jog prekės gedimas yra garantinis. Jei nuspręsite prekę remontuoti, pasakykite apie tai Jus aptarnaujančiam autorizuoto aptarnavimo centro specialistui.
  Tačiau bet kokiu atveju Jūs turite tiesiogiai kreiptis į Likvidoras.lt ir mes Jums suteiksime visą reikalingą informaciją ir/ar pagalbą dėl sugedusios prekės remonto.

  Elektronika, kompiuterinė ir buitinė technika
  Elektronikai, kompiuterinei ir buitinei technikai suteikiama gamintojo garantija. Gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Sugedus prekei, dėl garantinio remonto atlikimo jūs turite kreiptis į mūsų garantinių prekių priėmimo skyrių.
  Netinkamos kokybės prekė per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos yra nemokamai keičiama į kokybišką prekę arba grąžinami pinigai.
  Kokybiškos elektronikos, kompiuterinės ir buitinės technikos prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų pirkimo - pardavimo taisyklėse nurodytą terminą, t.y. 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos bei laikantis jose nurodytų sąlygų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.
  Prekę jūs galite grąžinti į UAB „Akvaterma Baltic“ buveinę, pats – nemokamai, arba bus atsiųstas kurjeris.
  Prekės, kurios svoris kartu su įpakavimu neviršija 30 kg atsiėmimo kaina iš namų 3 EUR, Kuršių Nerijoje prekių atsiėmimas papildomai kainuos 11,40 EUR. Kitais atvejais atsiėmimo kaina yra sutartinė.